İnsan Kaynakları Politikası

Öncü olmak bazı gelenekleri sürdürmektir

İnsan Kaynakları Politikamız;

İnsan Kaynakları politikamızı; müşteri odaklı yaklaşımımız ile doğru kişileri doğru işe yerleştirmek, şirketimiz içerisinde yüksek potansiyelleri seçmek, rotasyon uygulamaları ile çeşitli iş dallarında gelişimlerini sağlamak, performans yönetim sistemi ile performanslarını değerlendirmek, ve atamalar ile kariyer planlaması yapmak ve çalışanlarımız ile uzun vadeli işbirliğimizi sürdürmek olarak tanımlayabiliriz.

Her zaman, kaliteli zaman ve bilgi paylaşımı ile etik bakış açımızdan asla vazgeçmeden konulara yaklaşarak güven veren vizyon ve misyonumuzla yeni fikirlere açık, yaratıcı, güvenilir, çağdaş insan kaynakları politikaları uygulayarak sizlerin yanında olacağız.

İnsan Kaynaklarının Misyonu;

Çalışanlarının bireysel ve profesyonel gelişimlerini tamamlamaları için her türlü fırsatı yaratır. İnsan Kaynakları'nın misyonu, Öncü'nün alanında üstün nitelikli çalışanlar için en çok tercih edilen şirket olmasını sağlamaktır.

İnsan Kaynaklarının Vizyonu;

Çalışanlarımıza heyecan ve gurur veren bir çalışma ortamı yaratarak,şirketimizin sürekli başarısında en büyük etken olan çalışan memnuniyetinin devamlılığını sağlamak; müşteri odaklı, topluma karşı sorumlu ve etik değerlere önem veren, daima kazanmayı hedefleyen şirketimizin yüksek nitelikli çalışanlarının bilgi, beceri ve yetkinliklerini geliştirip;potansiyellerini ortaya çıkarıp, sürekli üstün performans göstermelerini sağlayarak,sağlık sektöründe en çok tercih edilen şirket olmak ve bu konumu korumaktır.

Başvuru Formu

Forma yazdığınız bütün bilğileriniz sadece Öncü Salça tarafından insan kaynakları amacıyla kullanılacak ve bilgileriniz saklı tutulacaktır.


Hangi Birim/Fabrika
Ad Soyad
Doğum Yeri / Tarihi
/ /
Cinsiyet
Medeni Hal
Ehliyet
Ev Telefonu
Cep Telefonu
Adres
Yaşadığınız Şehir
 

Askerlik Durumu yıl
 
 
Son Mevzun Olduğunuz Okul
Seviye Okul Adı Bölüm Mevzuniyet Yılı
 

Yabancı Dil
Dil Konuşabilme Yazabilme Okuyabilme
İngilizce
Almanca
Arapça
 
 
Şu Anda Çalışıyor musunuz?
Çalışmak İstediğiniz Departman
Bilgisayar Bilgileriniz
 

Çalışma Tecrübeniz
Kurum Adı Pozisyon Giriş Tarihi Ayrılış Tarihi
Eklemek İstedikleriniz
   
Referanslarınız
Ad Soyad Telefon
 

  BİLGİLERİMİ ONAYLIYORUM